Podróże z dziećmi po Azji i świecie

Wyrusz z nami w podróż

Podróże (z dziećmi) po Azji i świecie to nasza pasja, do której zachęcamy innych. W naszą największą, życiową podróż do Azji wyruszyliśmy z trojgiem dzieci i to z nimi odkrywamy najpiękniejsze zakątki oraz spełniamy podróżnicze marzenia.
Ela & theETstory.blog

Podróżnicze inspiracje

Azja Południowo-Wschodnia to bliski naszemu sercu kierunek, któremu poświęcamy najwięcej uwagi z racji naszego zamieszkania w tej części Azji. Przez wiele lat mieszkaliśmy w Tajlandii, którą poznaliśmy bardzo dobrze. Obecnie mieszkamy w Singapurze i powoli odkrywamy uroki życia i wyjątkowe miejsca w tym kraju.

Tajlandia

Singapur

Kambodża

Wietnam

Porady na udane podróże z dziećmi

Na moim blogu znajdziesz artykuły z poradami, które sprawią, że podróżowanie z dziećmi będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dowiesz się z nich jak ruszyć z małymi dziećmi w pierwszą podróż, co zrobić, żeby lot samolotem z dzieckiem był spokojny i jak się spakować w bagaż podręczny.

Angkor Wat i Kambodza z dziećmi

Podróże z dziećmi

Lot do Tajlandii z dzieckiem, na lotnisku

Lot z dzieckiem

Plecak turystyczny dla dzieci, jaki wybrać

Pakowanie

Tajlandia z dzieckiem

Z dzieckiem w Tajlandii

Podróże z dziećmi po Azji i świecie – posty na blogu

Zwiedzamy aktywnie i nie boimy się różnych wyzwań.
Futurystyczne ogrody, starożytne kmerskie świątynie, azjatyckie metropolie, wodospady w dżungli i tropikalne wyspy – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszych postach.

Scroll to Top